Форум за Хидравлични Кормилни Рейки и Помпи
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Social bookmarking

   

Bookmark and share the address of Форум за автомобили - хидравлични рейки on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Форум за Хидравлични Кормилни Рейки и Помпи on your social bookmarking website

Keywords

астра  рейка  Volvo  


Проблем с хидравликата на Ауди А4

2 posters

Go down

Проблем с хидравликата на Ауди А4 Empty Проблем с хидравликата на Ауди А4

Писане  jik_tak 01.06.12 20:00

Здравейте от няколко дена имам проблем с хидравликата.Когато колата е студена няма проблем но като загрее добре двигателя (минавам 15 -20км) при паркиране или маневра с малка скорост помпата започва да свири е волана става много тежък.Като подавам газ волана олеква но помпата си свири.Започнах с смяна на хидравличното масло.Не се оправи.Свалих помпата и я отворих няма видими износвания по статора и ротора и лопатките.изкарах клапана на помпата нямаше запушвания или нещо друго.На него има три шайби където се завива болта който стяга пружината.Въпроса ми е дали може да манипулирам по някакъв начин клапана от там и дали ще постигна нещо от това.Ходих при майстор който се занимавал уж само с това и ми каза че трябвало да направи рециклаж на рейката и ако не се оправи тогава било помпата.Ще съм благодарен на всякакви идеи за решаване на проблема.
Благодаря предварително.


jik_tak

Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 01.06.2012

Върнете се в началото Go down

Проблем с хидравликата на Ауди А4 Empty Re:Проблем с хидравликата на Ауди А4

Писане  Admin 04.06.12 9:23

Здравейте,

Проблема ви е в помпата. Не осигурява достатъчно налягане на рейката при ниски обороти.
Възможни причини са:

1. Неправилна работа на клапана.
2. Износвания на статора на помпата.

Решението е да търсите нова помпа или добре запазена втора употреба.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 45
Reputation : 14
Join date : 28.12.2009
Age : 48
Местожителство : София

http://www.argala.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите